O Firmie

Wszystko zaczyna się tutaj… Solidna Stal, Solidni Ludzie, Solidna Technologia.

 

 

Solidna Stal

Materiał z którego wykonywane są kominy w naszym sklepie powstają z najlepszej do tego przeznaczonej stali kwasoodpornej o gatunku 1.4404 oraz żaroodpornej o gatunku 1.4828. Dzięki produkcji z wykorzystaniem najnowszych dostępnych maszyn sprowadzanych z zagranicy, podnoszących znaczenie jakość wyrobów, gotowy komin bardzo dobrze znosi ciężkie warunki atmosferyczne oraz działanie kwasu siarkowego. Solidne i trwałe wykonanie wszystkich sprzedawanych przez nas elementów kominowych potwierdzone jest przyznanymi atestami. Taka stal sprawia, że kominy spełniają swoje właściwości wytrzymując niewyobrażalną temperaturę aż do 1000°C.

 

 

Solidni Ludzie

Nikt z nas nie myślał, że sprzedaż i fachowa pomoc w doborze systemów kominowych może być pasją… A jednak.

Nasz sklep internetowy z kominami powstał z myślą o klientach, którzy chcą kupować produkt tylko najwyższej jakości, mając przy tym duży wybór oraz chcą zachować komfort zakupów dzięki bezpiecznym płatnościom online i dostawie kurierem bezpośrednio na wskazany adres nie martwiąc się o wielkość i wagę wybranego towaru, jakim są z pewnością kominy izolowane.

Solidna wiedza ludzi z którymi pracujemy oraz wieloletnie doświadczenie w branży pozwala pomóc w dokonaniu najlepszego wyboru.

Solidnie realizujemy zamówienia nie przekraczając terminów wysyłki.

Solidnie i dokładnie pakujemy zamówiony towar.

 

 

Solidna Technologia

Kominy w sklepie SolidnyKomin.pl są jak sama nazwa wskazuje solidne i trwałe. Aby dogłębnie poznać produkty, które sami sprzedajemy, spędziliśmy 3 dni w zakładzie produkcyjnym poznając cały proces technologiczny oraz jeden z największych w Polsce parków maszynowych. Zapoznaliśmy się z każdym etapem produkcji, od przywiezienia surowców aż po gotowy produkt. Wszystkie elementy kominowe muszą przejść długą drogę zanim trafią na półkę naszego sklepu.

Proces produkcji zaczyna się od wybrania gatunku stali i dostarczenia materiału na linię produkcyjną. Tam przy pomocny lasera Trumpf każdy arkusz blachy nadawany ma odpowiedni wymiar, tzw. formatka. Następnie z wykorzystaniem pras krawędziowych, walcarek i automatów spawalniczych elementy są cięte oraz gięte w odpowiedni kształt. W kolejnym etapie elementy kominowe są spawane plazmowo co daje im trwałość i mocny szew.

Po zakończeniu drogi na linii produkcyjnej gotowe wyroby przechodzą proces kontroli jakości, a następnie są liczone i trafiają na magazyn gdzie każdy element ma wyznaczone miejsce.

Wybrany komin o  odpowiedniej średnicy jest dokładnie i bezpiecznie zapakowany, a następnie dostarczony do odbiorcy za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Kominy, które kupujesz w naszym sklepie produkowane są w Polsce i posiadają odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa oraz gwarancję producenta

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl