Wkłady okrągłe

Bogatą ofertę sklepu SolidnyKomin.pl tworzą niezawodne wkłady kominowe okrągłe o szerokim spektrum zastosowań. Powstały ze stali kwasoodpornej oraz żaroodpornej. Montuje się je przede wszystkim w przewodach o przekroju kwadratowym ze względu na lepsze wypełnienie kanału. To gwarancja efektywności oraz ergonomii całej instalacji. Stanowi sprawdzone rozwiązanie chętnie stosowane w nowoczesnym budownictwie mieszkalnym.

Dostępne w naszej ofercie wkłady okrągłe wykorzystuje się również w sytuacji, gdy w jednym kominie o przekroju prostokątnym konieczne jest poprowadzenie niezależnych instalacji, które odprowadzają spaliny z kotłów grzewczych lub pieców opalanych olejem, gazem, węglem lub drewnem oraz znajdujących się w odrębnych mieszkaniach.

Nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniego przekroju wkładu kominowego. Wskażemy rozwiązanie o najwyższej sprawności, uwzględniając możliwości instalacyjne oraz parametry techniczne wkładu zastosowanego w zastanym przewodzie kominowym.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz rury, trójniki, kolana, wyczystki z zaślepką lub drzwiczkami, obejmy ścienne i połączeniowe oraz daszek kominowy. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl