Kwasoodporne (gaz, olej) gr. 0,6 mm

Wkład kominowy nierdzewny do komina murowanego

W obiektach budowlanych wyposażonych w kominy murowane zaleca się stosowanie wkładów kominowych, których zadaniem jest poprawa szczelności instalacji odprowadzania spalin, a jednocześnie ochrona komina przed działaniem kwasów zawartych w odprowadzanych spalinach. W tym celu można zastosować wkład kominowy kwasowy lub wkład kominowy nierdzewny. W praktyce jest to jedno rozwiązanie dostępne pod kilkoma nazwami handlowymi. Wkład kominowy nierdzewny to rura o określonej średnicy i długości wykonana ze stali kwasoodpornej o określonego gatunku.

Wkłady kominowe kwasowe stosuje się do odprowadzania spalin z pieców gazowych oraz innych urządzeń grzewczych zasilanych olejem lub gazem. Odznaczają się one podwyższoną odpornością na działanie kwasów oraz szkodliwe oddziaływanie warunków atmosferycznych. W zależności od potrzeb wkład kominowy kwasowy może znaleźć zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym.

Wkład kominowy kwasowy – szeroki wybór rozmiarów

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym potrzebom i oczekiwaniom Klientów marka SolidnyKomin.pl oferuje wkłady kominowe wykonane ze stali kwasoodpornej o gatunku 1.4404 w szerokiej gamie wymiarowej. Obok odcinków prostych dostarczamy także trójniki, kolanka oraz inne komponenty umożliwiające dopasowanie wkładu do faktycznego przebiegu ciągu kominowego i wykonania jak najsprawniej działającej instalacji. Dodatkowo proponujemy również elementy takie, jak wyczystki z zaślepkami oraz wyczystki pod drzwiczki oraz rury z odskraplaczami. W stałym asortymencie także kwasoodporne komponenty do montażu zewnętrznego na dachu.

Klientów zainteresowanych wkładami kominowymi nierdzewnymi zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z dostępnym asortymentem, a w razie pytań lub wątpliwości do kontaktu. Zapewniamy fachowe doradztwo oraz pomoc w wyborze komponentów, które najlepiej spełnią Państwa oczekiwania. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą systemów żaroodpornych przeznaczonych do odprowadzania spalin z urządzeń grzewczych opalanych paliwami stałymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl