Wkłady Kominowe Okrągłe

Sklep internetowy SolidnyKomin.pl to miejsce, gdzie niezawodna jakość idzie w parze z przystępną ceną. Prezentujemy więc atrakcyjną ofertę zestawów kominowych okrągłych wykonanych z najlepszego gatunku stali. Oferujemy naszym klientom wkłady kwasoodporne montowane w kominach murowanych. Sprawdzą się w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Przeznaczone są do odprowadzania spalin z pieców oraz kotłów grzewczych opalanych gazem lub olejem opałowym. W procesie produkcji zastosowano metodę spalania plazmowego oraz stal kwasoodporną o grubości 0,6 mm oraz gatunku 1.4404.

Ofertę naszego sklepu tworzą także wkłady kominowe żaroodporne, które sprawdzą się w przypadku urządzeń opalanych drewnem. Posiadają wymagany certyfikat zgodności oraz gwarancję producenta. W zestawie znajdują się: rury, trójniki, płyta kominowa, wyczystka z zaślepką, daszek oraz odskraplacz.

Naszym klientom polecamy także wkłady żarowo-kwasowe wykonane ze stali żaroodpornej o grubości 1 mm oraz gatunku 1.4828. Skutecznie odprowadzają spaliny z pieców opalanych drewnem lub węglem. Oferujemy elementy o różnych średnicach i długościach w zależności od potrzeb klienta. Już dziś zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl