Elementy Kominowe

Szyber Spalinowy Czarny 2mm Szyber Spalinowy Czarny 2mm
Producent: SolidnyKomin
Cena: 58,01 zł 97,41 zł
zobacz więcej
  • promocja

Wkład kominowy do pieca kondensacyjnego

Wkład kominowy do pieca kondensacyjnego, czyli popularna rura kominowa to podstawowy element zapewniający prawidłowy przepływ powietrza lub spalin przez przewód kominowy. Rura do pieca gazowego kondensacyjnego jest dedykowana do instalacji odpowiedzialnych za odprowadzanie spalin z kotłów grzewczych pracujących w nadciśnieniu. Połączenie kielichowe rur wyposażone w uszczelkę silikonową gwarantuje szczelność instalacji oraz swobodne spływanie kondensatu, który nie zalega w uszczelkach, ani innych elementach konstrukcyjnych przewodu.

Rura do pieca kondensacyjnego

Wkłady kominowe do pieców kondensacyjnych są przeznaczone do instalacji w obiektach budowlanych o zróżnicowanych parametrach i wymogach technicznych, stąd też duże zróżnicowanie asortymentowe, w ramach którego rura do pieca gazowego kondensacyjnego jest dostępna w różnych wariantach wymiarowych.

W ofercie SolidnyKomin.pl znajdziecie Państwo rury kominowe kwasoodporne przeznaczone do odprowadzania spalin z kotłów gazowych oraz innych urządzeń zasilanych gazem lub olejem. W zależności do potrzeb jesteśmy w stanie zaproponować wkłady kominowe jednościenne i dwuścienne. Nasze wkłady do pieców gazowych odznaczają się zastosowaniem wysokiej jakości materiałów oraz precyzją wykonania, co przekłada się na ich trwałość i niezawodność w różnych warunkach pracy.

Rury do pieców kondensacyjnych znajdują zastosowanie w budownictwie mieszkalnym i przemysłowym. Klientów poszukujących wkładów kominowych zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą. W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Doradcy marki SolidnyKomin.pl z przyjemnością dopowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze rury kominowej dedykowanej do odprowadzania spalin z kotła gazowego lub innego urządzenia grzewczego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl